Dużo fajnej zabawy, ale i nauki mieli mechanicy z klasy 1TM, którzy w czwartek 12 października odwiedzili słynny bielski GOjump Park Trampolin.  Po krótkiej, ale intensywnej rozgrzewce rozpoczęły się dynamiczne indywidualne i grupowe ćwiczenia pod okiem profesjonalnego trenera. Uczniowie mieli znakomitą okazję, aby poćwiczyć koordynację ruchową, pracę zespołową i w przyjemny sposób jeszcze bardziej się zintegrować. Trener, który przez cały czas służył naszym chłopakom pomocą, starał się ich nauczyć m. in. robienia salta, z nawet niezłym rezultatem.

Już po pierwszej godzinie zajęć niektórym uczniom dały się we znaki lekkie braki kondycyjne, ale trzeba przyznać, że wszyscy – z krótkimi przerwami na regenerację - ambitnie kontynuowali zabawę do samego końca. Pracownicy Parku gwarantują pełne bezpieczeństwo dla każdego skoczka i rzeczywiście cała klasa zmęczona, ale zadowolona wyszła z ćwiczeń bez żadnego szwanku.

Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia nastąpił powrót do Ustronia, oczywiście z tradycyjną przerwą na posiłek w przydrożnej restauracji McDonald's.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawca klasy mgr inż. Marek Sikora oraz mgr Aleksandra Kozieł. Oboje zgodnie ocenili zachowanie klasy w trakcie całej wycieczki jako bardzo dobre. Warto podkreślić zwłaszcza to, że – co bardzo ważne - chłopcy w trakcie zabawy i ćwiczeń dbali nie tylko o swoje własne bezpieczeństwo, ale i bezpieczeństwo swoich kolegów.

(ms)