Uczyłeś się na informatyce podstaw HTML? Albo sam stworzyłeś stronę www?

Wiesz jak wstawić obrazek na stronę? Potrafisz zamieścić film z You Tube’a czy mapę Google? Zmiana kolorystki czy stylu to nie problem? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w I edycji międzyszkolnego konkursu Kajaki Webmaster organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu. Przewidujemy zmagania challenge’u – twoje zadnie to zmienić wygląd strony, ale pod presją czasu!

 

 Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT 2024 - zgłoszenia do konkursu

WYKAZ SZKÓŁ ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU „Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT”

 

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu;
  2. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Krystyny Bochenek w Skoczowie;
  3. Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy;
  4. Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Kreta w Ustroniu;
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Ustroniu;
  6. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Ustroniu;
  7. Szkoła Podstawowa nr 5 w Wiśle

 


Szanowni Państwo

Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele Matematyki, Uczniowie.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Z matematyką za pan brat”.  W roku szkolnym 2023/2024 będzie organizowana IV edycja Konkursu.

 

Organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „ Z matematyką za pan brat” jest Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu.

„Z matematyką za pan brat” to konkurs bezpłatny, międzyszkolny, adresowany do uczniów siódmych i  ósmych klas szkół podstawowych.

 

W dniu 1.03 odbyły się Mistrzostwa naszej szkoły w koszykówce. Do zawodów przystąpiły 4 klasy:

 

W dniu 7.03.2024r odbyl się w naszej szkole konkurs z języka niemieckiego zawodowego -"Meister der Berufssprache" /mistrz języka zawodowego/

 

24 stycznia odbyły się Międzygminne zawody w Siatkówce chłopców. Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół w tym ZST w Ustroniu. Rudna eliminacyjna odbyła się w dwóch grupach. My w pierwszym meczu ulegliśmy uczniom z Międzyświecia przegrywając w setach 2:0. Szczególnie pierwsza partia nie była dla nas udana a po naszych uczniach widoczny był, aż nadto stres towarzyszący tej inaugurującej części. Druga partia była już bardzo wyrównana i skonczyla się finalnie 25:22 pkt .