L.p kat Zawodnik klasa FIDE R.FIDE B.FIDE Rank.ZST +/-
1 III Piec, Patryk 3GT 1184 1167 1297 1286  
2 V Ryszka, Robert 3GT       1173  
V Diachenko, Nikita 1P       1162  
4 IV Skiba, Mateusz 3PT     1133 1158  
5 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM       1118  
6 IV Bogdan, Ernest 3GT     1098 1110  
7   Ignatowicz, Kamil 3PT       1089  
8   Czyż, Paweł 2T       1070  
9   Nowak, Julia 3GT       1060  
10 V Zięba, Filip 3GT       1053  
11 IV Swoboda, Jacek KK       1040  
12   Szturc, Kamil 3GT       1037  
13 IV Leśniak, Radosław 3PT   1197   1025  
14   Mróz, Filip 3GT       1023  
15   Sikora, Wojciech 3GB       1015  
16   Cholewik, Wojciech KK       1013  
17   Knieżyk, Michał KK       1011  
18   Prusak, Filip 3GB       1010  
19 IV Wałach, Jakub 3PT       1009  
20 V Leński, Kacper 3GT       1009  
21   Labaj, Mateusz 3PT       1003  
  V Płoskonka, Hubert 3GT       -  
  V Podżorski, Mateusz 3GT       -  
  V Suszka, Wiktoria 3GB       -  
  V Martynek, Artur  2T       -  
  V Bury, Jakub 3GT       -  
  V Ramadan, Karin 3PT       -  
  V
KUKUCZKA, Tobiasz
2T       -  
  IV
ŁAZARZ, Grzegorz
1TIM       -  
  V NIEMCZYK, Kacper 2T       -  
  V SKURZOK, Tomasz 3PT       -  
  V HAMPEL, Michał 1TIM       -  

Pierwsza trójka rankingu w historii 

miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI 2019
1 III Piec, Patryk 1GT 1127    
2   Swoboda, Jacek 3T 1033    
3   Skiba, Mateusz 1TP 1031    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1031    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XII / I 2019/2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1134    
2   Swoboda, Jacek 3T 1033    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1031    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking II 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2   Swoboda, Jacek 3T 1039    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1026    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking III 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1038    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking IV/V 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1038    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VI 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1175    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1029    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VII/IX 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1195    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3   Sikora, Wojciech 1GB 1023    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking X 2020
1 III Piec, Patryk 2GT 1203    
2   Czyż, Paweł 1T 1099    
3 IV Swoboda, Jacek 4T 1040    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI/IV 2020/2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1199    
2   Czyż, Paweł 1T 1097    
3 IV Swoboda, Jacek 4T 1040    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking V 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1206    
2   Czyż, Paweł 1T 1097    
3   Leński, Kacper 2GT 1065    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VI 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1209    
2   Czyż, Paweł 1T 1088    
3   Leński, Kacper 2GT 1069    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VII/IX 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1213    
2   Czyż, Paweł 1T 1070    
3 IV Skiba, Mateusz 2PT 1065    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking X 2021
1 III Piec, Patryk 3GT 1219    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1077    
3   Czyż, Paweł 2T 1070    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI/XII 2021
1 III Piec, Patryk 3GT 1225    
2   Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1125    
3 IV Skiba, Mateusz 3PT 1101    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking I 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1230    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1127    
3 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1116    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking II/III 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1237    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1121    
3 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1116    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking IV 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1249    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking V 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1255    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking VI 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1279    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking VII 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1286    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1173    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
Klasyfikacja Generalna PD
    Nazwisko, Imię Klub PD1 PD2 PD3 PD4 PD5 PD6 =
1  III Piec, Patryk SSz "Olimpia" Goleszów/ZST Ustroń 3 1 1 1 2  1 540
2  I Nieckarz, Maja SSz "Olimpia" Goleszów/SP6 Ustroń 1 2 3 2  - 420
3  IV Skiba, Mateusz ZST Ustroń 2 3 2 3 DSQ 280
4 V Dołegowski, Tomasz ZST Ustroń 4 - - - 3 2 190
5  IV Bogdan, Ernest ZST Ustroń 9 5 4 5 DSQ 169
6  V Leński, Kacper ZST Ustroń 7 6 6 4 DSQ 166
6 V Podżorski, Adrian SSz "Olimpia" Goleszów/SP1 Ustroń 6 11 9 - - 3 153
7   Mróz, Filip ZST Ustroń - 13 7 6 6 136
8   Szturc, Kamil ZST Ustroń - - 10 - 4 5 121
9   Grzesiowski, Adam ZST Ustroń - 9 8 - 13  - 81
9   Prusak, Filip ZST Ustroń 15 7 - - 9 81
11   Ryszka, Robert ZST Ustroń 12 12 - - 7 80
12   Łaciński, Dominik ZST Ustroń 26 10 - 8 16 79
14   Nowak, Julia ZST Ustroń - - 5 - 12 67
15 V Martynek, Artur ZST Ustroń - 4 - - 50
15   Pinkas, Sandra SP6 Ustroń - - - - - 4 50
17   Bijok, Weronika ZST Ustroń 13 - - 9 49
18  IV Leśniak, Radosław SSz "Olimpia" Goleszów/ZST Ustroń 5 - - - - 45
18 V Płoskonka, Hubert ZST Ustroń 18 - - - 8 45
18 V Diachenko, Nikita ZST Ustroń - - - - 5 45
21   Ignatowicz, Kamil ZST Ustroń 20 - - - 10 37
22   Sikora, Wojciech ZST Ustroń - - - 7 36
23 V Zięba, Filip ZST Ustroń 22 - - - 11 33
24 IV Łazarz, Grzegorz ZST Ustroń 8 - - - 32
25   Nowoczek, Justin ZST Ustroń - 8 - - - 32
26  V Ramadan, Karin ZST Ustroń 10 - - - DSQ 26
27  IV Wałach, Jakub ZST Ustroń 11 - - - DSQ 24
28  V Niemczyk, Kacper ZST Ustroń 14 - - - 18
28  V Skurzok, Tomasz ZST Ustroń - - - - 14 18
30   Kral, Kacper ZST Ustroń - - - - 15 16
31   Pilch, Kamil ZST Ustroń 16 - - - 15
32  V Kukuczka, Tobiasz ZST Ustroń 17 - - - 14
33   Szalbót, Michał ZST Ustroń 19 - - - 12
34   Kawulok, Piotr ZST Ustroń 21 - - - DSQ 10
35   Żyła. Jakub ZST Ustroń 23 - - - DSQ 8
36   Czyż, Paweł ZST Ustroń 24 - - - 7
37   Wisełka, Manuel ZST Ustroń 25 - - - - 6
  V Bury, Jakub ZST Ustroń - - - - DSQ  
  V Podżorski, Mateusz ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Bestwina, Piotr ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Dobosz, Adam ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Jachnicki, Dawid ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Jojko, Michał ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Juroszek, Szymon ZST Ustroń - - - - DSQ  
    Macoszek, Mateusz ZST Ustroń - - - - DSQ