L.p kat Zawodnik klasa FIDE R.FIDE B.FIDE Rank.ZST +/-
1 II Piec, Patryk 4GT 1197 1234 1279 1297  +8,5
2 V Dołęgowski, Tomasz 2TIM     1083 1179  
3 IV Skiba, Mateusz 4PT     1131 1166  
4 V Diachenko, Nikita 2P       1162  
5   Madzia, Leon 1TM       1155  
6 V Ryszka, Robert 4GT       1138  -2
7 IV Cieślar, Michał 1TIP       1117  +10
8 V HAMPEL, Michał 2TIM       1110  +5
8 IV Bogdan, Ernest 4GT     1040 1110  -10,5
10   Ignatowicz, Kamil 4PT       1089  
11   Czyż, Paweł 3T       1070  
12   Dyło. Piotr 1TIP       1066  -3,5
13 V Zięba, Filip 4GT       1053  
14   Nowak, Julia 4GT       1048  
14   Palica, Adam 1TIP       1048  
16 IV Leśniak, Radosław 4PT   1197   1045  +2
17   Zioła, Daniel 1TM       1041  
18 IV Swoboda, Jacek KK       1040  
19 V Leński, Kacper 4GT     1208 1025  
20   Berneczek, Patryk 1TIP       1023  -7
21   Szturc, Kamil 4GT       1022  
21   Słowioczek, Dariusz 1TIP       1022  -3
23   Mróz, Filip 4GT       1019  
24   Sikora, Wojciech KK       1015  
25 IV Wałach, Jakub 4PT       1014  
26   Cholewik, Wojciech KK       1013  
27   Knieżyk, Michał KK       1011  
28   Prusak, Filip KK       1010  
29   Labaj, Mateusz 4PT       1003  
  V Płoskonka, Hubert 4GT       -  
  V Podżorski, Mateusz 4GT       -  
  V Suszka, Wiktoria KK       -  
  V Martynek, Artur  3T       -  
  V Bury, Jakub 4GT       -  
  V Ramadan, Karin 4PT       -  
  V
KUKUCZKA, Tobiasz
3T       -  
  IV
ŁAZARZ, Grzegorz
2TIM       -  
  V NIEMCZYK, Kacper 3T       -  
  V SKURZOK, Tomasz 4PT       -  
  V CICHY, Mateusz 2TIM       (1084)  
    KOPANTYSEV, Kyryło 1TIP       (1076)  

Pierwsza trójka rankingu w historii 

miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI 2019
1 III Piec, Patryk 1GT 1127    
2   Swoboda, Jacek 3T 1033    
3   Skiba, Mateusz 1TP 1031    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1031    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XII / I 2019/2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1134    
2   Swoboda, Jacek 3T 1033    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1031    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking II 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2   Swoboda, Jacek 3T 1039    
3   Bogdan, Ernest 1GT 1026    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking III 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1038    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking IV/V 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1141    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1038    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VI 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1175    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3 IV Bogdan, Ernest 1GT 1029    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VII/IX 2020
1 III Piec, Patryk 1GT 1195    
2 IV Swoboda, Jacek 3T 1040    
3   Sikora, Wojciech 1GB 1023    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking X 2020
1 III Piec, Patryk 2GT 1203    
2   Czyż, Paweł 1T 1099    
3 IV Swoboda, Jacek 4T 1040    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI/IV 2020/2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1199    
2   Czyż, Paweł 1T 1097    
3 IV Swoboda, Jacek 4T 1040    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking V 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1206    
2   Czyż, Paweł 1T 1097    
3   Leński, Kacper 2GT 1065    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VI 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1209    
2   Czyż, Paweł 1T 1088    
3   Leński, Kacper 2GT 1069    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking VII/IX 2021
1 III Piec, Patryk 2GT 1213    
2   Czyż, Paweł 1T 1070    
3 IV Skiba, Mateusz 2PT 1065    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking X 2021
1 III Piec, Patryk 3GT 1219    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1077    
3   Czyż, Paweł 2T 1070    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking XI/XII 2021
1 III Piec, Patryk 3GT 1225    
2   Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1125    
3 IV Skiba, Mateusz 3PT 1101    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking I 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1230    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1127    
3 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1116    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking II/III 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1237    
2 IV Skiba, Mateusz 3PT 1121    
3 V Dołęgowski, Tomasz 1TIM 1116    
             
miejsce kat Zawodnik klasa ranking IV 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1249    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking V 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1255    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking VI 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1279    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1179    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking VII-IX 2022
1 III Piec, Patryk 3GT 1286    
2 V Ryszka, Robert 3GT 1173    
3 V Diachenko, Nikita 1P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking X 2022
1 II Piec, Patryk 4GT 1289    
2 V Ryszka, Robert 4GT 1173    
3 V Diachenko, Nikita 2P 1162    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking XI 2022
1 II Piec, Patryk 4GT 1302    
2 V Diachenko, Nikita 2P 1162    
3 V Ryszka, Robert 4GT 1161    
             
miejsce kat Zawodnik Klasa ranking XII 2022
1 II Piec, Patryk 4GT 1297    
2 V Dołęgowski, Tomasz 2TIM 1179    
3 IV Skiba, Mateusz 4PT 1166