CKZ w Bażanowicach, śladem lat ubiegłych będzie prowadziło część zajęć praktycznych dla naszych uczniów. Dzięki środkom pozyskanymi m.in. z funduszy UE, placówka została gruntownie zmodernizowana, a sale lekcyjne wyposażone w najnowszy sprzęt. Stwarza to doskonałe zaplecze dydaktyczne w praktycznej nauce zawodu dla uczniów ZST. Poniżej przedstawiamy wsparcie CKZ dla naszych uczniów.

7 kwietnia, w ramach współpracy naszej szkoły z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej, uczniowie klas 3PT oraz 3GT uczestniczyły w Dniach Otwartych uczelni. Młodzież wraz z opiekunami tj. prof. Markiem Sikorą, Jolantą Myrmus oraz Piotrem Kaczmarzykiem skorzystali z wielu ciekawych propozycji przygotowanych na ten dzień przez gospodarzy – m.in. różnych wykładów, pokazów oraz warsztatów.

28 września, w ramach kontynuacji współpracy z Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej, klasa 4A miała okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez pracowników naukowych tej wyższej uczelni. Nasi uczniowie, pod opieką wychowawcy Prof. Piotra Kaczmarzyka oraz  koordynatora współpracy z ATH Prof. Marka Sikory zostali podzieleni na  2  grupy - mechaników i informatyków.

Corocznie Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wydział zamiejscowy w Cieszynie, przyznaje "Złoty Indeks" dla najlepszego ucznia. W tym roku szczęśliwym posiadaczem indeksu otrzymał uczneń klasy 4AT - Krzysztof Kulik. "Złoty indeks" uprawnia do bezpłatnych studiów stacjonarnych, rozpoczynających się w roku akademickim 2020/2021.

Serdecznie gratulujemy!