25 września uczniowie klasy 1GT i mechanicy z klasy 2A uczestniczyli w Dniach Otwartych Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Na początek mieli okazję obejrzeć wystawę techniczną, na której prezentowane były współczesne i zabytkowe samochody, a także pojazdy militarne, był również autobus Jelcz 043. Następnie uczniowie wysłuchali wykładu na temat „50 lat innowacji technicznych agenta 007”, który wygłosił dr hab. inż. Jacek Nowakowski, prof. ATH. Warto wspomnieć, że po wykładzie odbył się quiz, w którym dwie z trzech nagród wygrali nasi uczniowie. Po wykładzie pracownicy naukowi uczelni prezentowali w laboratoriach różnego rodzaju ciekawe ćwiczenia i doświadczenia. Na zakończenie, tradycyjnie, można się było najeść znakomitej grochówki wojskowej.