Sportowe życie szkoły

Uczniowie ZST w Ustroniu biorą udział w imprezach sportowych organizowanych w szkole jak również wyjeżdżają na zawody międzyszkolne.

W ramach Szkolnego Dnia Sportu uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje siły w :

• Mistrzostwach Szkoły w Biegach Sztafetowych
  • Mistrzostwach Szkoły w Piłce Nożnej

W październiku nasze tenisistki i tenisiści rywalizowali ze sobą w grach singlowych o najwyższe lokaty w Mistrzostwach Szkoły w Tenisie Stołowym.

Wszystkim imprezom towarzyszył duch sportowej rywalizacji zgodnie z zasadą fair play, a pozytywnych emocji nie brakowało.

Uczniowie reprezentowali naszą szkołę wyjeżdżając i biorąc udział w zawodach międzyszkolnych w takich dyscyplinach jak :

• Sztafetowe Biegi Przełajowe
  • Tenis Stołowy
  • Piłka Koszykowa

Na Powiatowych Mistrzostwach Szkół Średnich w Tenisie Stołowym nasza żeńska reprezentacja wywalczyła IV miejsce, a reprezentacja męska miejsce VI.

Obecnie oczekujemy na zawody międzyszkolne w piłce nożnej, które lada chwila mają się odbyć. Nasz szkoła od ubiegłego roku szkolnego stała się organizatorem Powiatowych Mistrzostw Szkół Średnich w Piłce Nożnej, które rozgrywane są na Stadionie KS,,Kuźnia”Ustroń. Trzymamy kciuki za naszą drużynę, a wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i pomyślności.