-
Szczegóły
-
Patryk Piec
-
Kategoria: Szkolne koło szachowe
-
-
Odsłony: 314
W dniu 14.06.2021 odbył się II Turniej o Puchar PrescIT i Turniej PrescIT,
Wyniki
OPEN
L.p |
Nazwisko i Imię |
Klub |
pkt. |
MBch. |
1 |
Malik, Maciej |
UKS Pałac Młodzieży Katowice |
8.5 |
35,50 |
2 |
Bury, Jakub |
Andrychów |
8 |
36,00 |
3 |
Myrmus, Mateusz |
SSz Olimpia Goleszów |
6,5 |
36,50 |
4 |
Heczka, Mieczysław |
SSz Olimpia Goleszów |
6 |
39,00 |
5 |
Niesyt, Michał |
SSz Olimpia Goleszów |
5 |
39,00 |
... |
|
|
|
|
15 |
Piec, Patryk |
SSz Olimpia Goleszów/ZST Ustroń |
4 |
34,00 |
16 |
Leśniak. Radosław |
SSz Olimpia Goleszów/ZST Ustroń |
4 |
31,00 |
19 |
Bogdan, Ernest |
ZST Ustroń |
4 |
27,50 |
Junior
L.p |
Nazwisko i Imię |
Klub |
pkt. |
MBch. |
1 |
Malik, Maciej |
UKS Pałac Młodzieży Katowice |
8.5 |
35,50 |
2 |
Bury, Jakub |
Andrychów |
8 |
36,00 |
3 |
Myrmus, Mateusz |
SSz Olimpia Goleszów |
6,5 |
36,50 |
... |
|
|
|
|
10 |
Leśniak. Radosław |
SSz Olimpia Goleszów/ZST Ustroń |
4 |
27.50 |
Dorośli
L.p |
Nazwisko i Imię |
Klub |
pkt. |
MBch. |
1 |
Heczka, Mieczysław |
SSz Olimpia Goleszów |
6 |
39,00 |
2 |
Olsza, Artur |
PSZCZYŃSKIE SZACHY Pszczyna |
5 |
34,50 |
3 |
Bielesz, Dominik |
Istebna |
5 |
26,00 |
... |
|
|
|
|
6 |
Piec, Patryk |
SSz Olimpia Goleszów/ZST Ustroń |
4 |
34,00 |
7 |
Bogdan, Ernest |
ZST Ustroń |
4 |
27,50 |
Kobiety
L.p |
Nazwisko i Imię |
Klub |
pkt. |
MBch. |
1 |
Walerjan, Ada |
GENS UNA SUMUS Kraków |
4 |
30,50 |
2 |
Herezy, Nikola |
SSz Olimpia Goleszów |
4 |
27,50 |
3 |
Kasprzyk, Dominika |
SSz Olimpia Goleszów |
4 |
26,00 |
Uczeń ZST Ustroń na profilu informatycznym
L.p |
Nazwisko i Imię |
Klub |
pkt. |
MBch. |
1 |
Piec, Patryk |
SSz Olimpia Goleszów/ZST Ustroń |
4 |
34,00 |
2 |
Bogdan, Ernest |
ZST Ustroń |
4 |
27,50 |
Turniej PrescIT
L.p |
Nazwisko i Imię |
Klub |
pkt. |
MBch. |
1 |
Skiba, Mateusz |
ZST Ustroń |
5 |
10,00 |
2 |
Majerowski, Dawid |
Gliwice |
4 |
9,50 |
3 |
Bujok, Jeremiasz |
Wisła |
4 |
7,50 |
4 |
Wałach, Jakub |
ZST Ustroń |
3,5 |
9,50 |
5 |
Martynek, Artur |
ZST Ustroń |
3,5 |
8,00 |
... |
|
|
|
|
7 |
Bury, Jakub |
ZST Ustroń |
3 |
8,50 |
8 |
Leński, Kacper |
ZST Ustroń |
3 |
8,00 |
10 |
Podżorski, Mateusz |
ZST Ustroń |
3 |
7,50 |
12 |
Macoszek, Mateusz |
ZST Ustroń |
3 |
6,00 |
19 |
Wałowska, Katarzyna |
ZST Ustroń |
2 |
6,00 |
21 |
Ryszka, Robert |
ZST Ustroń |
2 |
4,50 |
22 |
Waszut, Adrian |
ZST Ustroń |
1,5 |
7,00 |
24 |
Kawulok, Piotr |
ZST Ustroń |
1 |
7,50 |
26 |
Nowak, Julia |
ZST Ustroń |
0 |
5,50 |