eu

W ubiegły wtorek, 5 marca, odbyło się spotkanie informacyjne - videokonferencja z Kamilem Jastrzębskim – przedstawicielem włoskiego partnera A Rocca z Sycylii, który szczegółowo odpowiedział na nurtujące pytania uczestników projektu Tecnica Siciliana.

Propozycje wycieczek weekendowych znajdują się prezentacji do pobrania!

Etna - największa naturalna atrakcja Sycylii;
Taormina - miasteczko na wschodnim wybrzeżu Sycylii, na granicy między Messiną a Katanią.

Lista rankingowa uczestników zakwalifikowanych do projektu pt. Technica Siciliana, realizowanego w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów  oraz kadry kształcenia zawodowego” na zasadach Programu Erasmus+, Akcja KA122-VET – Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego

Nr projektu: 2023-1-PL01-KA122-VET-000128247

Gratulujemy!!!

Zanim zaczniesz praktyki, zapoznaj się z prezentacją!

Prezentacja zawiera:

- info o organizacji EProjectConsult Catania Office - Istituto Europeo Formazione e Ricerca (włoski partner) - pośrednik mobilności;

- info o projekcie;

- info o destynacji;

- info o zasadach obowiązujących na wyjeździe oraz włoskich zwyczajach;

- namiary na osoby kontaktowe we Włoszech

Informujemy o rozpoczęciu rekrutacji grupy uczniów do udziału w pierwszej turze mobilności zagranicznej w ramach realizowanego w ZST w Ustroniu projekcie pt. „Tecnica Siciliana”.