Pracownia na warsztatach szkolnych

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy, że w naszej szkole zrealizowany został projekt Starostwa Powiatowego w Cieszynie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pod nazwą „Podniesienie jakości kształcenia w powiecie cieszyńskim poprzez inwestycje w infrastrukturę edukacyjną”. Celem projektu było zwiększenie umiejętności zawodowych osób wchodzących na rynek pracy poprzez udoskonalenie warunków kształcenia w szkołach.

1 2 3 4 5 6

W ramach tego projektu powstała w naszej szkole supernowoczesna PRACOWNIA WSPOMAGANIA, PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA CZĘŚCI MASZYN. Pracownia „mechaniczna” została wyposażona w 11 zestawów komputerowych, ploter drukujący A1 oraz dwie obrabiarki sterowane numerycznie (tokarka i frezarka CNC). W pracowni znajduje się również tablica interaktywna oraz projektor krótkoogniskowy i laserowe drukarki sieciowe A3. W zestawach komputerowych zostało zainstalowane najnowsze oprogramowanie systemowe i użytkowe, w tym Windows 10 Pro, MS Office 2016 Pro oraz AutoCAD i Solid Edge.