Za nami finał II Mistrzostw ZST w League of Legends, zorganizowanych  przez Samorząd Uczniowski. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się w tym roku 6 drużyn, a do ścisłego finału przeszły zespoły: KajakiGamers2 w składzie Mateusz Skiba, Adam Dobosz, Jakub Wałach, Piotr Bestwina, Oskar Szturc (zastępstwo w dniu finału Maciej Zawada) oraz Bols Artic drużyna tworzona przez Michała Szalbóta, Dominika Kędziora, Jakuba Żyłę, Dominika Burdę oraz Dawida Srokę.

Po zaciętej i emocjonującej rywalizacji drużyna KajakiGamers2 pokonała Bols Artic. Graczom obu drużyn kibicowali inni uczniowie, którzy mogli obserwować stream z gry. Pomysłodawcą turnieju, a także osobą czuwającą nad jego organizacją i przebiegiem był Mateusz Skiba, przewodniczący SU. Jego działania wsparli nauczyciel przedmiotów zawodowych, pan Wojciech Nawrocki oraz Jolanta Myrmus, opiekun SU. Duży wkład w przygotowanie i sprawny przebieg imprezy miał także sztab techniczny w składzie Jan Mrógała, Ernest Bogdan oraz Wiktor Suliga.

 


(jm)