We wtorek 8 marca w ZST został rozegrany finał Mistrzostw Szkoły League of Legends.


W zaciętym pojedynku zmierzyły się drużyny KajakiGamers2 (Jakub Wałach 3TP, Mateusz Skiba 3TP, Ernest Bogdan 3GT, Adam Dobosz 3TP, Karim Ramadan 3TP)  oraz Garnuch E-sports (Oskar Szturc 1B, Michał Szalbót 1TIM, Piotr Bestwina 1TIM, Dawid Sroka 1P, Jakub Żyła 1TIM).

Ostatecznie po 3 rozegranych mapach zwyciężył zespół  KajakiGamers2  wynikiem 3:0. Finał mistrzostw rozgrywany był w sali nr 3, gdzie  pojawili się kibice, wspierający swoje drużyny. Całość wydarzenia można było śledzić „na żywo” dzięki transmisji. Techniczną obsługę imprezy zabezpieczyli Tomasz Skurzok, Jan Mrógała, Wiktor Suliga oraz Mateusz Słowioczek.

Pomysłodawcą i współorganizatorem rywalizacji uczniów w League of Legends był Mateusz Skiba, przewodniczący SU. Pieczę nad całym wydarzeniem sprawowali Wojciech Nawrocki oraz Jolanta Myrmus.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Krzywoń, która  udostępniła brakujący do przeprowadzenia rozgrywek sprzęt. Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć z przebiegu finału.