W dniu 08.03.2022 zostanie rozegrany finał Mistrzostw Szkoły League of Legends pomiędzy drużynami KajakiGamers2, a Garnuch E-sports.

Finał odbędzie się w formacie BO5 (do 3 wygranych map), rozgrywki będą miały miejsce w sali nr.3 od godziny 8.00. Zmagania finalistów będzie można śledzić na transmisji na kanale: twitch.tv/lamakox. Po zakończonym finale, będzie możliwość wybrania MVP finału w ankiecie, która pojawi się na transmisji. Nad zachowaniem ducha fair play będą czuwać Pani Jolanta Myrmus oraz Pan Wojciech Nawrocki, który również udostępnił laptopy oraz potrzebny sprzęt do zorganizowania tego wydarzenia.


 W skład drużyny KajakiGamers2 wchodzą:

  • Top - Jakub Wałach 3TP,
  • Jg - Mateusz Skiba 3TP,
  • Mid - Ernest Bogdan 3GT,
  • Adc - Adam Dobosz 3TP
  • Supp - Karim Ramadan 3TP.

W skład drużyny Garnuch E-sports wchodzą:

  • Top - Oskar Szturc 1B,
  • Jg - Michał Szalbót 1TIM,
  • Mid - Piotr Bestwina 1TIM,
  • Adc - Dawid Sroka 1P,
  • Supp - Jakub Żyła 1TIM.

 open graph 2e582ae9fae8b0b396ca46ff21fd47a8