Powiatowy Konkurs Informatyczny

„Z INFORMATYKĄ ZA PAN BRAT”

Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele Informatyki, Uczniowie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Powiatowym Konkursie Informatycznym
„Z informatyką za pan brat”. W roku szkolnym 2018/2019 będzie organizowana I edycja Konkursu.

Organizatorem Powiatowego Konkursu Informatycznego „Z informatyką za pan brat” jest Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu.

Patronat sprawuje Burmistrz Miasta Ustronia

herb stopka

konkurs inf

„Z informatyką za pan brat” to konkurs bezpłatny, powiatowy, adresowany do uczniów ósmych klas szkół podstawowych i trzecich klas gimnazjów.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach:

• pierwszy etap – szkolny odbywać się będzie w szkole macierzystej ucznia,
  • drugi etap – powiatowy odbywać się będzie w Zespole Szkół Technicznych w Ustroniu.

Dla zwycięzców przewidywane są atrakcyjne nagrody.

Harmonogram konkursu:

• Zgłoszenie szkoły – do 10 maja 2019 roku,

• Publikacja zgłoszonych szkół na stronie ZST Ustroń – 14 maja 2019 roku. Szkołę ze względu na RODO należy zgłosić faksem poprzez przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia szkoły do powiatowego konkursu informatycznego. Szkołę można również zgłosić mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ale w takim przypadku należy wypełnioną kartę zgłoszenia dostarczyć podczas konkursu.

• Przesłanie zadań do I etapu konkursu – 14 maja 2019 roku,

• Zgłoszenie laureatów konkursów szkolnych – do 24 maja 2019 roku. Laureatów można złosić w analogiczny sposób, jak w przypadku zgłoszenia szkoły.

• Etap szkolny odbędzie się 16 maja 2019 roku o godz. 8.00 i trwać będzie 45 minut,

• Etap powiatowy odbędzie się 6 czerwca 2019 roku o godz. 9.00 i trwać będzie 80 minut

Pliki do pobrania: