Z wielką satysfakcją i przyjemnością informujemy o znakomitych wynikach egzaminów zawodowych, które uczniowie klasy 4A zdawali w styczniu br. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie podała 20 marca wyniki tych egzaminów.

Grupa informatyków uzyskała zdawalność równą 100% z kwalifikacji E.14 (Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami), natomiast grupa mechaników przystąpiła do egzaminu z kwalifikacji M.44 (Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń) i osiągnęła zdawalność 88,9%.

OKE Jaworzno

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku szkolnym grupa informatyków zdawała egzamin z kwalifikacji E.13 Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami i wówczas zdawalność również wyniosła 100%.

Już tylko dla porównania informujemy, że średnia zdawalność z kwalifikacji E.14 w województwie śląskim wyniosła  75,37%, a z kwalifikacji M.44 wyniosła 77,08%.

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 4A i przygotowującym ich do tych bardzo trudnych egzaminów nauczycielom :)

Teraz już zostało nam trzymanie kciuków w trakcie egzaminów maturalnych.

(ms, kr)