Wczoraj w naszej szkole świętowaliśmy Walentynki. Był to dzień pod znakiem miłości, ale też życzliwości, sympatii, przyjaźni, ciepłego słowa, kierowanego do drugiej osoby. Samorząd Uczniowski zadbał o liczne atrakcje w tym dniu, takie jak poczta walentynkowa, dedykacje muzyczne, kiermasz ciast, loteria fantowa, czy konkurs na fraszkę o tematyce miłosnej. 

Trzeba przyznać wszystkie propozycje samorządu cieszyły się  dużym zainteresowaniem wśród  uczniów. Miłym dla ucha urozmaiceniem przy  rozdawaniu walentynkowej poczty była oprawa muzyczna – duet na trąbkę (Szymon Gazurek) i harmonię  (Kamil Szturc). Jako opiekun SU dziękuję wszystkim, którzy włączyli się do pomocy przy zorganizowaniu tegorocznych walentynek: Julii Nowak, Kacprowi Leńskiemu, Kamilowi Szturcowi z klasy 4GT, Mateuszowi Skibie, Tomaszowi Skurzokowi, Kamilowi Waliczkowi z klasy 4PT, Weronice Bijok (3TI) oraz Szymonowi Gazurkowi (1TM). Dziękuję także uczniom z poszczególnych klas, którzy upiekli ciasto na kiermasz. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego dnia, którą wykonał Kacper Leński.