29 listopada 2022 w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku - Białej miało miejsce uroczyste wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Po raz kolejny, za znaczące osiągnięcia naukowe, nagrodę odebrał uczeń klasy 3TI, Kamil Sikora.

Kamil jako najlepszy uczeń w technikum w roku szkolnym 2021/2022 otrzymał świadectwo z wyróżnieniem. Osiągnął średnią ocen wynoszącą 5,42 oraz wzorowe zachowanie (Kamil nie opuścił ani jednej godziny lekcyjnej w ciągu całego roku szkolnego).

Podczas uroczystości nagrodzonych zostało 170 najzdolniejszych uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatów: cieszyńskiego, bielskiego, żywieckiego oraz pszczyńskiego. Stypendia wręczali miedzy innymi: Wicewojewoda Śląski oraz dyrektor Delegatury Kuratorium oświaty w Bielsku – Białej. Uroczystość uświetnił występ uczniów szkoły muzycznej, prezentujących wykonanie utworów muzyki klasycznej.

Stypendyście serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wyników w nauce.